خرید فیلتر تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت از تصفیه آسا

خرید فیلتر تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت از تصفیه آسا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

خرید فیلتر تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت از تصفیه آسا

خرید فیلتر تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت از تصفیه آسا

یکی از نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از سایت تصفیه آسا توجه به کیفیت فیلتر آب خانگی است. فیلتر تصفیه آب در واقع قطعه مهمی است که میبایست از کیفیت درجه یک و گیاهی برخوردار باشد تا توان حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی را داشته باشد و عملکرد هر یک از انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی را در زیر توضیح میدهیم:

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن : فیلتر شماره یک تصفیه آب در مرحله اول توانایی حذف املاح درشت همچون شن و گل و لای و ماسه را دارد و زمان تعویض آن نیز هر چهار الی شش ماه است

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول : فیلتر مرحله دوم کربن گیاهی است که به حذف کلر از آب آشامیدنی میپردازد و این عمل با آزادسازی یون مثبت و منفی در آب آشامیدنی انجام میگردد.

دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک آب تصفیه کن : این فیلتر مکمل مرحله دوم بوده و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را از آب آشامیدنی حذف مینماید . زمان تعویض فیلتر تصفیه آب در مراحل اول تا سوم هر چهار الی شش ماه است.

شرکت تصفیه آسا بهترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میشود که بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا انواع مدل های مینروا Minerva تایوان میباشند. از خدمات ارزنده تصفیه آسا ارائه قیمت فیلتر تصفیه آب تصفیه آسا و فروش انواع مراحل فیلتر تصفیه آب تایوانی در سراسر ایران است.

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

شرکت تصفیه آسا، عرضه کننده و ارائه دهنده انواع فیلتر تصفیه آب تایوانی در ایران بوده که به شما عزیزان امکان خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب و خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب را ارائه میدهد. شما عزیزان برای سرویس و تعویض صافی های دستگاه خود تنها لازم است تا عکس و مدل دستگاه خود را به کارشناسان فروش تصفیه آسا اعلام فرمایید تا محصولات استاندارد دستگاه شما به همراه خدمات سرویس و تعویض در محل شما انجام گردد.

کیفیت فیلتر آب تصفیه در واقع مستقیم ترین نقش در کیفیت آب خروجی دستگاه تصفیه کننده آب را دارد به همین جهت شرکت تصفیه آسا با ارائه محصولات تایوانی کربن 100 درصد گیاهی ساخته شده از پوسته نارگیل و همچنین ارائه ممبران های اصلی فیلمتک Filmtec و گلد تورای Gold Toray که 13 لایه ریزبافت میباشند افزایش کیفیت آب تصفیه شده خروجی دستگاه شما را تضمین میکند. برای ثبت سفارش و خرید فیلتر تصفیه آب خانگی میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید یا در صفحه هر محصول فرم سفارش آنلاین را پر نموده تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار نمایند.

لازم به ذکر است که تصفیه آسا در سراسر تهران و کرج خدمات تعویض در محل نیز ارائه مینماید ضمن این که تعویض صافی های دستگاه امری اصولی بوده و نیاز به کربن گیری، هواگیری و آب بندی کامل دستگاه میباشد پیشنهاد میکنیم در صورتی که در این زمینه تخصص و اطلاعات فنی ندارید درخواست خود را ثبت نموده تا در اسرع وقت امر شما انجام گردد.

قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی بر اساس زمان تعویض، کیفیت مواد استفاده شده تولیدی و وارداتی و کشور سازنده آن تعیین میگردد. متاسفانه در بازار، محصولات و صافی های دستگاه تصفیه آب تقلبی بسیار زیادی وجود دارند که از رنج قیمت 20 الی 80 هزار تومان عرضه و به فروش میرسند که توانایی تصفیه ی درست آب را نیز ندارند و کیفیت آب آشامیدنی بعد از جایگزین کردن با صافی های جدید کاهش پیدا خواهد کرد. برای مثال کربن به کار رفته در مراحل دوم سوم و پنجم میبایست کربن گیاهی ساخته شده از پوسته نارگیل باشد تا به درستی به حذف کلر و آب شیرین کن بپردازد اما پک های تقلبی جای کربن از آنتراسیت که تنها دانه های سیاه هستند پر شده و کلر آب را جذب نخواهند کرد.

فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی عرضه شده در شرکت تصفیه آسا با کیفیت درجه یک و ساخته شده از مواد استاندارد جهت حفظ سلامت بدن انسان همراه خواهد بود. انواع فروشگاه های آنلاین هستند که پک های ارزان قیمت تقلبی در اختیار شما قرار میدهند. توجه کنید که محصولات بی کیفیت به دستگاه شما آسیب رسانده و منجر به کاهش کیفیت آب تصفیه شده خواهد شد.

نکته مهم دیگری که از خدمات ارزنده شرکت تصفیه آسا محسوب میشود این است که شما عزیزان میتوانید در زمان تعویض دستگاه خود درخواست خود را ثبت نموده تا فیلتر دستگاه آب شیرین کن خانگی قلیایی کننده آب آشامیدنی مرحله هفتم و فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز مرحله هشتم نیز به دستگاه شما اضافه شود. در واقع این طرح، طرح تبدیل دستگاه 5 و 6 مرحله ای به دستگاه 7 و 8 مرحله ای آب تصفیه کن میباشد که کیفیت آب خروجی شما را دو چندان خواهد نمود. همچنین قطعات دیگر دستگاه شما همچون شیرهای برقی و مخزن ذخیره نیز بررسی میگردد. بسیار مشاهده شده که در زمان تعویض فیلترها فشار آب خروجی دستگاه مشتریان کم بوده و نیاز به تعویض مخزن تصفیه آب نیز داشتند که کارشناسان فنی همراه خود تمام قطعات و وسایل مورد نیاز برای سرویس دستگاه شما را دارند.

آیا شرکت تصفیه آسا به جز فروش فیلتر تصفیه آب خدمات تعویض فیلتر هم دارد؟

بله، شرکت تصفیه آسا با بهره گیری از تکنسین های فنی متخصص در سراسر تهران و کرج خدمات تعویض فیلتر در محل نیز انجام میدهد که میتوانید به صورت 24 ساعته با تماس با کارشناسان فروش درخواست خرید فیلترهای آب خانگی خود را ثبت نمایید.

کدام یک از فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی نیازمند تعویض فیلتر هستند؟

تمام مراحل و فیلترهای موجود در دستگاه تصفیه کننده آب شما نیاز در زمان های مشخص نیاز به تعویض دارند که با اولین خرید فیلتر تصفیه آب از تصفیه آسا در لیست مشتریان قرار داده شده و زمان سرویس های بعدی به شما اطلاع رسانی میگردد.

انواع مدل دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا چند مرحله فیلتر تصفیه آب دارند؟

عمدتا دستگاه های تصفیه آب موجود شامل پنج الی هشت مرحله فیلتر آب تصفیه کن هستند که همگی در زمان های استاندارد نیاز به تعویض پیدا میکنند.

آیا میتوانیم به تعداد مراحل فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی اضافه کنیم؟

بله، در زمان ثبت سفارش تلفنی یا خرید اینترنتی میتوانید درخواست خود را همراه با اضافه کردن فیلتر مراحل ششم هفتم و هشتم ثبت نمایید و از طرح تبدیل دستگاه 5 و 6 مرحله ای خود به دستگاه 7 و 8 مرحله ای تصفیه آب بهره بگیرید.

آموزش تعویض فیلتر دستگاه آب تصفیه کن 6 مرحله ای

همان‌طور که در بالاتر به شما عزیزان توضیح دادیم، پیشنهاد ما برای تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی ارتباط با کارشناسان فروش و ثبت درخواست تعویض فیلتر است؛ زیرا انجام مراحل تعویض فیلتر یک کار فنی محسوب می‌شود و چون دستگاه دارای پمپ برقی و با آب سر و کار دارد باید نکات اصولی و روش صحیح این امر در نظر گرفته شود. طریقه تعویض و نصب فیلتر تصفیه آب به شرح زیر و به صورت مرحله به مرحله انجام می‌گیرد. توجه کنید که این مراحل یک به یک انجام شود تا مشکلی برای دستگاه شما به وجود نیاید. در آینده فیلم تعویض فیلتر تصفیه آب نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت تا به طور کامل بتوانید با نحوه عوض کردن فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای و بالاتر آشنا شوید.

ابتدا برای شروع این امر سعی کنید از دستکش‌های محکم برق استفاده نمایید زیرا پیش آمده است که به علت باز نشدن فیلتر تصفیه آب، نیاز به زور بیشتر برای باز کردن حوزینگ‌های پایینی وجود دارد و برای این منظور ممکن است دستان شما آسیب ببیند.

شیر ورودی استیل دستگاه تصفیه را ببندید. شیر ورودی یک شیر گازی در سایز 1/4 است که به شلنگ تصفیه آب متصل شده و آب آشامیدنی را وارد دستگاه شما خواهد کرد. این شیر به وسیله یک سه‌راهی استیل به شیر پیسوار ظرفشویی، زیر سینک شما وصل شده است. برای بستن شیر ورودی احتیاط کنید و بیش از اندازه زور نزنید، چون در صورتی که فشار نامناسب به شیر ورودی وارد شود امکان شکستن شیر از رزوه‌ها وجود دارد و آب از شیر یا سر گازی شیر نشتی می‌کند.

ترتیب مراحل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و عملکرد فیلتر تصفیه آب چگونه است؟

انواع بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی اغلب از ۶ الی ۸ فیلتر تصفیه آب تشکیل و ساخته می‌شوند. برخی از این دستگاه‌ها در ایران مونتاژ شده‌اند و برخی دیگر وارداتی تایوان هستند. برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران و دنیا عمدتاً ساخت کشور تایوان هستند؛ زیرا این کشور به صورت تخصصی در زمینه‌ی تصفیه آب زیر سینکی، تصفیه آب ورودی ساختمان و انواع دستگاه آب تصفیه کن خانگی، نیمه‌صنعتی و صنعتی فعالیت می‌کند. در زیر به نام فیلترها، ترتیب قرار گرفتن آن‌ها روی دستگاه و وظیفه هر کدام می‌پردازیم:

فیلتر الیافی پلی پروپیلن تصفیه آب خانگی: فیلتر pp الیافی به صورت پنبه مانند و پنبه‌ی فشرده ساخته و تولید می‌شود. این فیلتر در مرحله اول شماره یک دستگاه تصفیه آب قرارگرفته و از وظایف مهم آن جلوگیری و تصفیه‌ی رسوباتی مانند شن و ماسه و گل‌ولای و املاح مضر آب آشامیدنی که با چشم قادر به دیدن آن‌ها هستیم و بزرگ‌تر از ۵ میکرون نیز هستند می‌باشد. این املاح باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان می‌شوند و حذف آن‌ها هم از رسوب بستن در کتری آب جوش شما جلوگیری می‌کند و هم امکان ابتلاء به سنگ کلیه را در بدن شما و خانواده‌تان بسیار کاهش خواهد داد. زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی مرحله اول هر ۴ الی نهایتاً ۶ ماه است و در تعویض فیلتر تصفیه آب ۶ مرحله‌ای خانگی اولین فیلتری است که بازشده و تعویض خواهد شد. البته توجه کنید که این فیلتر به صورت پک سه عددی برای مثال، فیلتر دستگاه تصفیه آب سی‌سی کا مجموعه سه عددی عرضه و به فروش می‌رسد.

فیلتر کربن اکتیو فعال udf gac: فیلتر مرحله دوم شماره دو دستگاه تصفیه آب خانگی توانایی حذف کلر از آب آشامیدنی را دارد. کلر در آب آشامیدنی باعث ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان می‌شود و از فواید نوشیدن آب تصفیه‌شده برای پوست صورت همین حذف کلر از آن است. کربن اکتیو با آزادسازی یون‌های مثبت و منفی کلر آب را تصفیه می‌کند و زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن مرحله دوم نیز مانند فیلتر اول هر ۴ الی ۶ ماه می‌باشد.

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب cto: فیلتر سی تی او کربن بلاک مکمل فیلتر مرحله دوم تصفیه آب بوده و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی را تصفیه می‌کند. زمان تعویض فیلتر آب‌شیرین‌کن خانگی مرحله سوم نیز هر ۴ الی ۶ ماه است.

فیلتر ممبران اسمز معکوس تصفیه آب خانگی: از بهترین فیلتر ممبران ها ممبران فیلمتک، ممبران ونترون و ممبران گلد تورای gold toray ژاپن است. این فیلتر قلب اصلی دستگاه تصفیه آب تایوانی بوده و تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد ۰,۰۰۰۱ میکرون را تصفیه می‌کند. تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب هر یک سال و نیم دو سال انجام می‌شود.

فیلتر پست کربن خطی تصفیه آب خانگی: فیلتر کربن خطی post carbon خواص آب‌شیرین‌کن خانگی برای دستگاه شما خواهد داشت و بو، طعم و رنگ آب تصفیه‌شده را بهبود می‌بخشد. زمان تعویض این فیلتر به همراه مرحله بعدی هر یک سال است.

فیلتر معدنی ساز مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی: فیلتر تایوانی مینرال با دارا بودن سنگ‌های معدنی املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه‌ی آب آشامیدنی حذف شده بودند را به آب آشامیدنی بازمی‌گرداند. این املاح عبارت‌اند از کلسیم، منیزیم، سدیم و بی‌کربنات. زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب مرحله ششم نیز هر یک سال است.

کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی

برای کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی پس از تعویض فیلتر مراحل اول دوم و سوم میتوانید از شیر میکس استفاده نمایید . شیر پلاستیکی یا استیل که روی فیلترهای بالایی قرار دارد و فیلتر مرحله چهارم را در صورت باز شدن از مدار خارج میکند . شیر میکس را باز نمایید و شیر ورودی دستگاه آب تصفیه کن را نیز باز کنید .

شیر روی سینک را باز کنید تا آب آشامیدنی از فیلتر مراحل اول دوم سوم پنجم ششم عبور کند و کربن داخل آن به خوبی شست و شو داده شود . در صورتی که دستگاه شما شیر میکس نداشته باشد میتوانید ورودی فیلتر مرحله چهارم را قطع کرده و در یک پارچ آب قرار دهید تا آب سیاه حاوی کربن فیلتر دوم و سوم از آن خارج گردد .

توجه کنید که کربن گیری فیلترهای تصفیه آب امری کاملا ضروری است و در صورتی که این کار انجام نشود کربن حاوی فیلترهای مراحل دوم و سوم وارد لایه های ریزبافت فیلتر مرحله چهارم میشود و آن را اشباع میکند که در این صورت دستگاه تصفیه آب خانگی شما دیگر قادر به تصفیه ی درست آب آشامیدنی نخواهد بود و میبایست برای برطرف کردن مشکل فیلترهای بالایی دوباره تعویض گردند .

توجه نمایید که دیر عوض کردن فیلتر تصفیه آب منجر به کاهش کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده و همچنین صدمه دیدن دستگاه تصفیه آب خانگی شما خواهد شد، زیرا رسوبات ناشی از اشباع شدن فیلترهای دستگاه به مراحل بعدی و پمپ دستگاه نفوذ پیدا کرده و عمر مفید قطعات دستگاه شما کاهش پیدا می‌کند.

همچنین فیلتر ممبران دستگاه زیر سینکی اسمز معکوس یک فیلتر بسیار ریزبافت می‌باشد، که در صورت تعویض نکردن به موقع فیلترها صدمه خواهد دید و قادر به کاهش سختی آب و حذف املاح بسیار ریز موجود در آب آشامیدنی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم نخواهد بود.

عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی با توجه به سختی آب و میزان ناخالصی‌های هر منطقه متغیر است ولی به صورت متداول، هر شش مرحله فیلتر تصفیه آب خانگی عمر مشخص و زمان عوض شدن معینی دارند که در زیر به وقت عوض کردن هر یک از شش فیلتر تصفیه آب خانگی می‌پردازیم.

توجه نمایید که بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی هم، وقتی که عمر فیلترهای آن گذشته باشد نمی‌تواند به درستی آب آشامیدنی را تصفیه نموده و آب با کیفیت در اختیار شما قرار دهید؛ پس تعویض فیلترهای دستگاه خود را سر موقع انجام دهید.

فیلتر مرحله اول تصفیه آب پلی پروپیلن 5 میکرون PP

محفظه نگهداری این فیلتر تصفیه آب یا حوزینگ Housing آن شفاف بوده و عمر آن از تغییر رنگ آن مشخص می‌گردد. در حالت استفاده نشده، رنگ فیلتر مرحله اول سفید می‌باشد و پس از اشباع شدن از ناخالصی‌ها به رنگ قهوه‌ای تیره در می‌آید. عمر این فیلتر پلی پروپیلن بسته به محل نصب دستگاه تصفیه آب غالبا و تعویض فیلتر تصفیه آب، بین 3 تا 4 ماه می‌باشد.

از عوارض عوض نکردن به موقع فیلتر pp تصفیه آب، رسوب کردن داخل شلنگهای تصفیه آب، رسوب گرفتن داخل مخزن و ممبران مرحله چهارم و همچنین بد شدن طعم آب آشامیدنی تصفیه شده شما خواهد بود. از دیگر مضرات تعویض نکردن سر وقت تعویض این فیلتر، مشکلات کلیوی و رسوبات جمع شده در کتری آب جوش شما خواهد بود. به طور کلی توجه به وقت تعویض فیلترهای تصفیه کننده آب عمر مفید دستگاه شما را بیشتر خواهد کرد.

توجه کنید که حتی اگر شما از بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران هم استفاده کنید، فیلترهای دستگاه شما نیاز به تعویض به موقع دارند و رسوب در دستگاه باعث باز نشدن فیلتر تصفیه آب خواهد شد. یکی از روش‌های بررسی قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی، بررسی کیفیت فیلترهای دستگاه می‌باشد.

پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که هنوز اقدام به خرید تصفیه آب نکرده‌اید، از راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دیدن فرمایید تا بهترین گزینه را انتخاب نمایید. بهترین مارک فیلتر تصفیه آب خانگی در ایران فیلترهای دستگاه مینروا Minerva هستند که ساخت کشور تایوان بوده و توانایی تصفیه‌ی کامل آب آشامیدنی را دارند.

منبع : ایسنا – خبرگزاری دانشجو – جی اس ام – سایت تصفیه آب خانگی تصفیه آسا https://www.tasfiyeasa.com/نوشته شده در خرداد 1400 | رپورتاژ آگهی
فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای javan-mecanic.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:javan-mecanic.ir | نقشه سایت